پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  خيانت رئيس جمهور به حق الناس!
راي اولين بار در تاريخ انقلاب اسلامي، رئيس جمهوري در لباس مقدس روحانيت رکورد بي سابقه تقلب وتخلف در برگزاري انتخابات رياست جمهوري 96 را براي خود ثبت کرد و لذا آيت الله جنتي دبير شوراي نگهبان به برخي ار ابعاد متخلفين دولتي، در 4 خرداد اشاره کرده. پس بايد با متخلفين، برخورد قانوني صورت گيرد.
  هشدار: تکرار نادان پنداري رهبر مسلمين!
رئيس جمهور تازگي در مصاحبه گفته "در مورد 2030 گزارش هايي به رهبري داده بودند که ايشان را نگران کرده بود و وزير ارشاد و آموزش و پرورش و علوم نامه اي نوشتند و ايشان را از نگراني درآوردند!. بنده هم در چند سخنراني اعلام کردم و ايشان را از نگراني درآوردم !
  ما نمي پذيريم و کن لم يکن است؟!
ظاهرا جناب حسن روحاني به ساديسم دروغگويي دچار است!، زيرا در همين مصاحبه (مورخ 1 خرداد 96) امضاء سند 2030 را منکر شده و ضمن کن لم يکن دانستن آن، مي گويد: «مي‌خواستند بگويند سند 2030 عليه دين مردم است، سندي که نه ما نه هيچ کشوري آن را امضا نکرده است.
  تصميم خطرناک رئيس جمهور!
امروز روحاني بعد از اين که از هر راهي شده، مجدداً رئيس جمهور شد، اقدام به کُري خواني هاي غير اخلاق مدارانه در فضاي مجازي کرد و از آن بدتر تصميمي خطرناک گرفت و در پخش زنده از رسانه ي ملي به صراحت از يکي از سران فتنه و طراحان اغتشاشات سال 88 نام برد و از او تشکر کرد! اقدامي ناپسند و هنجارشکن.
  فرق طرفداران رئيسي و روحاني!
روحاني با همه ي اما و اگرها درباره ي تخلفات سازمان يافته ي دولتي و شکايات گسترده، به هر حال باري ديگر بر مسند قدرت نشست. اما چيزي که در اين ميان هيچ وجداني نمي تواند از کنارش بي تفاوت بگذرد، فرق آشکار رفتاري بين اکثريت طرفداران اوست با انقلابيون و در اينجا طرفداران رقيب بزرگش؛ سيد ابراهيم رئيسي.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003