پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  فروشنده ي ايراني و خريدار اسرائيلي!
صرف نظر از اين که انگيزه ي رژيم اشغالگر قدس از اکران فيلم هاي اصغر فرهادي در سرزمين هاي اشغالي، گرفتن ژست فرهنگ دوستي، تحريف افکار عمومي جهان از جنايات اسرائيل و داعش و يا هر دليل ديگري باشد، بايد به اين پرسش پاسخ داد که چرا سه فيلم آخر اين کارگردان براي اکران توسط اسرائيل انتخاب مي شوند؟!
  از اين رئيس جمهور بدتر نمي شود
در چند روز گذشته برخي از مسئولين کشور در مجلس خبرگان رهبري از رئيس جمهور خواستند که گزارش عملکرد دولت در رابطه با اقتصاد مقاومتي را باطلاع مردم برساند، اما رئيس جمهور در پاسخ به درخواستهاي علما و ملت مي گويد: «از اين سوال بدتر نمي‌شود» و اضافه مي کند و مي گويد: «ما قطعاً پيروز اقتصاد مقاومتي هستيم»
  سوژه عمليات رواني اعتداليون نشويم!
در حالي که دولت اعتدال به ماههاي پاياني خود نزديک مي شود، مردم منتظرند تا ثمرات برجام را بر اساس وعده هاي رئيس جمهور، مبني بر لغو همه تحريمها، در زندگي خود احساس کنند، اما با کمال تأسف، جنابع روحاني، با اجراء فوري برجام ناکام شد و مشکلات اقتصادي کشور و مردم، لاينحل باقي ماند.
  اشک هاي کودک فلسطيني
ودک فلسطيني در روستاي نبي صالح در کرانه غربي مشغول بازي فوتبال بود که گاز اشک آور ارتش اسرائيل به روي معترضان شهرک سازي هاي اسرائيل پرتاب شده و اشک از چشمان کودک در مي آورد! طراح: سلمان فارسي
  من ديپلمات نيستم، من انقلابي ام
ما صريح و صادقانه حرف خودمان را ميزنيم؛ ما قاطع و جازم حرف خودمان را ميزنيم. بيانات رهبر انقلاب – 19 بهمن 1391 طراح: سلمان فارسي
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003