پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  تربيت فرزندان براي پدر خوب و مادر خوب شدن
عصمت ميرجلاليان کارشناس ارشد تعليم و تربيت اسلامي در گفت و گو با خبرنگار طنين ياس، تلاش براي داشتن خانه اي آرام و خانواده اي متعادل را از عوامل مهم تحقق و دستيابي والدين به حفظ سلامت همه جانبه فرزندان دانست. اگر پدر و مادر مهارت هاي لازم براي درست زندگي کردن را داشته باشند، با خانواده آرامتري روبرو خواهيم بود.
  بهار را مهمان قلب سالمندان کنيم
در راهروهاي آسايشگاه که قدم مي زنم هنرمنداني را مي بينيم که براي يک لحظه شاد کردن دل ساکنان اين اتاق هاي ساده اما پُر از گنجينه هاي عظيم انساني از هيچ کاري دريغ نمي کنند، يکي ساز به دست دارد و ديگري لباسي سنتي و شيريني در دست. يکي چهره خود را سياه کرده و عمونوروز شده است و ديگري گل در دست دارد و تقديم مادربزرگ و پدربزرگ ها مي کند.
  إقرا باسم ربك
بخوان به نام خدايت كه مصطفي هستي/ كه برگزيده تو از جانب خدا هستي/ بخوان كتاب خدا را كتاب عشق است اين/ به عشق حضرت حق اي كه مبتلا هستي/ تو ساده اي تو صميمي تو پاكي و تو زلال/ تو مثل آينه اما خدا نما هستي/ تمام عالم هستي به ذكر حق مشغول/ قسم به عشق كه تو روح هر دعا هستي.
  سرطان برجام، اگر درمان نشود، ميکشد!
هوشنگ اميراحمدي،دلال رابطه بين ايران و آمريکا در آخرين اظهار نظر درباره برجام ميگويد:«برجام يکي از فجايع تاريخ ايران است ...موضوع هسته‌اي به عنوان يک اهرم فشار بود،ولي الان ديگر امريکايي‌ها هيچ لزومي ندارند که با ايران مذاکره کنند؛ق نه ترسي دارند و نه چيزي، اين رابطه، سرطان است و اگر درست نشود، مي‌کشد!»
  امام جواب اصلاح طلبان را داد!
چند روز پيش، کسي که در سال هاي گذشته به واسطه ي شعارهاي انقلابي و خدمت رساني مناسب در نيمه ي اول مسئوليتي اش، مورد حمايت دوست داران انقلاب بود، ولي بعد از زاويه گرفتن با مواضع انقلاب و مقام عظماي ولايت، پشتيباني جبهه ي انقلاب را از دست داد، به عنوان کانديداي رياست جمهوري دولت دوازدهم ثبت نام کرد.
برگزيدگان مجله در ارديبهشت 1396
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003